Skip to main content

Sunreef Yachts to dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta luksusowe katamarany.

Każda jednostka jest inna.

Wszystkie są unikatowe.

Oto dlaczego

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekształcić swój katamaran Sunreef w przyjazną rodzinie łódź czarterową, luksusową prywatną pływającą willę, olśniewającą łódź imprezową czy wymarzony jacht entuzjasty sportu, nasi projektanci przekują Twoją wizję w indywidualnie dopasowany układ i wystrój wnętrz. Bądź przygotowany na nowe możliwości i najbardziej pomysłowe podejście do swoich potrzeb. Będziesz mieć do dyspozycji nieskończony wybór materiałów i najbardziej kreatywny zespół profesjonalistów.

Nasi klienci z całego świata inspirują nas do przekraczania granic w tworzeniu wnętrz łodzi. Z każdym projektem pojawiają się nowe pomysły na układ i nowe projekty. Zespół projektantów Sunreef Yachts ściśle współpracuje z każdym klientem, aby znaleźć optymalne rozwiązania dla funkcjonalnej aranżacji wnętrz. Tapicerka i stolarka są wykonywane ręcznie przez stoczniowych rzemieślników przy użyciu najwyższej jakości materiałów w nieskończonej różnorodności kolorów, kształtów i faktur.

Potencjał personalizacji pozwala poczuć się jak w domu. Komfort przyszłego właściciela jest istotą każdego projektu – poznanie i zrozumienie użytkownika, jego oczekiwań i priorytetów.

Wystrój wnętrz to uniwersalne połączenie elegancji, komfortu i luksusu.

Design Sunreef Yachts często nagradzany jest jako innowacyjny i wyznaczający trendy.

Oryginalne i funkcjonalne projekty w zakresie wzornictwa i architektury są doskonałym wyrazem żeglarskiego stylu życia.

Zrównoważony Design

Projektowanie zrównoważone jest integralną częścią procesu produkcji ekologicznych jachtów. Aranżacja wnętrz na katamaranie uwzględnia szlachetne i luksusowe tworzywa naturalne. Jachty Sunreef Yachts Eco minimalizują wykorzystanie skór zwierzęcych, oferując różnorodność naturalnych tkanin oraz imitujących je zamienników. Podłogi na jachcie mogą być wyłożone panelami z litego drewna naklejonymi na grubszą sklejkę – taka konstrukcja jest lżejsza, mocniejsza i przyjazna środowisku. Inną propozycją jest zastosowanie odzyskanego drewna tekowego jako okładziny podłogowej.

Stwórz swój własny luksus

Close Menu

Sunreef Venture S.A.

Sunreef Yachts Shipyard

ul. Tarcice 6

80-718 Gdańsk, Poland

+48 58 769 77 77